Earlyact klub avatás és kerékpár szervízpont átadás

esemény kezdete: 2023. szeptember 13. 17:00

Szolnok-Tisza EarlyAct klubot avattunk. EarlyAct klubként belépett a Rotary családba a Szandaszőlősi Általános Iskola 6.C osztálya a 2023/24-es tanévtől.

Earlyact klub avatás és kerékpár szervízpont átadás

Szervező: Szolnok-Tisza RC
Időpont: 2023.09.13.17.00-19.00
Helyszín: Szolnok Szandaszőlős, Lengyel Antal tér, Rotary park
Projektfelelősök: Valló Tamás, Molnár Júlia

Avatásukon kormányzónk, Kovácsné Gila Erzsébet mellett az EarlyAct két “keresztszülője”, Diczkóné Untener Mónika és Pták István is segített klubtársainknak, hogy earlyactos nyakkendő kerülhessen a legifjabb Rotary családtagok nyakába. A gyerekek már az országos jégkrémevési rekord felállításában is aktívan részt vettek 2022-ben, a tavalyi PETS-SETS-en pedig összebarátkozhattak a nyírségi earlyactos diákokkal. Az idei Rotary évben pedig a Faültetés fakanállal szentendrei programjába is aktívan bekapcsolódtak. A Szolnok - Tisza EarlyAct Club avatásán klubunk a Szandaszőlősi Általános Iskola közelében kerékpár szervizpontot is avatott, district foundation támogatás bevonásával..

Szolnok kertvárosi részén jelentős a kerékpáros forgalom, ezért a Szolnok-Tisza RC az elnyert District Grant-et kiegészítve, és egy helyi vállalkozást a Rotary látókörébe vonva bicikli szervízpontot telepített a városrészben, a 4 éve avatott Rotary-kő mellett.

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Rotary Club Szolnok-Tisza

Adószámunk:

Számlaszám:
Raiffeisen Bank, számlaszám: 12050002–01488516–00100004

cím: 0 ,

Hogyan lehet valaki a Rotary tagja?

A Rotary nem egy titkos szervezet, ellenkezőleg, tevékenységét igyekszik a legnagyobb nyilvánosság mellett végezni. Az ország 55 klubja várja leendő barátait. Látogasson el a legközelebbi klubba, ismerkedjen meg a tagokkal és a klub tevékenységével. A Rotary nem mozgalom, nem lehet „csak úgy” belépni: tag csak az lehet, akit meghívnak a klubba, és taggá válásához elnyeri két Rotary klubtag ajánlását. Ezután a klub vezetősége, illetve a klubtagok titkos szavazással döntenek a jelölt tagságáról.

Miért legyél Rotarys?

Mert sokkal jobb adni… szeretetet, időt, odafigyelést, ajándékot, adományt, tudást. Mert új ismeretekre tehetünk szert, kipróbálhatjuk magunkat sok területen, ami nem kapcsolódik a szakmánkhoz. Mert ki ne szeretne barátokkal utazni, kirándulni, zenét hallgatni? Mert bárhová utazunk a nagyvilágban, mindenhol egy önzetlen Rotarysra lelünk.